12

Klasikiniai 3mm vestuviniai žiedai pagaminti Lietuvoje. Vestuviniai žiedai yra klasikinės formos, gaubta išerę, žiedų viduje yra komforto zona.  Vestuvinių žiedų plotis yra 3mm, aukštis per žiedo centrą yra apie 1.5mm, tai suteikia vestuviniams žiedams praktiškumo ir komfortą juos dėvint. Mūsų parduodami vestuviniai žiedai yra gaminami iš vientiso lydinio, jie ya kaltiniai, besiūliai (neturi virinimo siūlęs), dėl to jie mažiau braižosi ir yra suteikiama didinimo-mažinimo garantija. Kadangi vestuviniai žiedai yra pilnaviduriai, juos galima puošti deimantais, briliantinėm juostelėm. Jūsų pasirinktų vestuvinių žiedų viduje galėsime šgraviruoti norimą tekstą, tam bus naudojama kompiuterizuota freza. Turime rausvo, gelsvo, balto natūralaus ir balto rodžiuoto 585 aukso. Vestuvinių žiedų kaina yra perskaišiuojama kasdien, atsižvelgiant į pasaulinę aukso kainą, todėl mes galime pasiūlyti geriausią vestuvinių žiedų kainą. Taip pat galimas jūsų turimo aukso laužo keitimas į vestuvinius žiedus.

 Kairėjė pusėje rasite filtrą kuris padės rasti vestuvinį žiedą pagal aukso spalvą. Visas prekes galima pirkti gyvai ar internetu. Vestuvinio žiedo aprašyme rasite visą informacija apie prekę: auksinio vestuvinio žiedo svorį, aukso prabą, plotį, adresą kurioje juvelyrinėje parduotuvėje yra vestuvinis žiedas. Galite pasinaudoti prekių rikiavimo funcija esančia ekrano viršuje, dešiniau, kuri padės visus vestuvinius žiedus surikiuoti norima tvarka.

Vestuvinių žiedų kainos skaičiuoklė. Susimodeliuok vestuvinius žiedus ir kainą sužinok iškart-www.3dvestuviniai.lt

Parduotuvių adresus ir darbo laiką rasite čia.

Visus perkamus juvelyrinius dirbinius nemokamai supakuosime į firmrnes dėžutes. Papildomai gausime nuolaidos kodą kuris galios visą laiką ir suteiks papildomą nuolaidą.

Siuntimas dovanų. Grąžinimo garantija 30 dienų. Visi juvelyriniai dirbiniai prabuoti Lietuvos prabavimo rumuose. Visi gaminiai su briliantais turi sertifikatus.

Klientų atsiliepimai apie Monodija spauskite čia