Kontaktai

I-V: 10.00-18.00 VI-VII: nedirbame

Vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų gamyba ir pardavimas. Juvelyrikos parduotuvė, aukso ir sidabro laužo supirkimas-keitimas į naujus dirbinius. Autorinės juvelyrikos kūrimas ir gamyba. Prekyba briliantais ir investiciniu auksu. Visos juvelyro paslaugos.

I-V: 10.00-18.00 VI-VII: nedirbame

Juvelyrikos parduotuvė, prekyba vintažine juvelyrika, aukso komisas, aukso ir sidabro laužo sukurpimas-keitimas į naujus dirbinius. Lombardo paslaugos. Juvelyras, laikrodininkas, graveris.

I-V: 9.00-18.00 VI-VII: nedirbame

Juvelyrikos parduotuvė, aukso ir sidabro laužo supirkimas-keitimas į naujus dirbinius. Lombardo paslaugos.

I: nedirbame II-V: 9.00-17.00 VI: 10.00-14.00 VII: nedirbame

Juvelyrikos parduotuvė, aukso ir sidabro laužo supirkimas-keitimas į naujus dirbinius. Lombardo paslaugos.

Įmonė Monodija gali jums pasiūlyti visas paslaugas susijusias su juvelyrika, darbo patirtis daugiau kaip dvidešimt metų. Mūsų parduotuvių tinklą sudaro trys Juvelyrikos parduotuvės ir vienas Juvelyrikos Salonas Kauno mieste, parduotuvių adresus ir darbo valandas rasite čia. Puslapyje www.auksaspigiau.lt jūs rasite didžiąją dalį mūsų turimų juvelyrinių dirbinių kuriuos galima pirkti internetu arba atvykus į parduotuvę. Visi dirbiniai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose, visi parduodami briliantai yra sertifikuoti.

Norėdami užsisakyti individualios gamybos juvelyrinį dirbinį laukiame Jūsų Juvelyrikos Salone Monodija adresu Gedimino g.2, Kaune. Darbų pavyzdžius rasite www.585.lt Čia taip pat prekiaujama rusų juvelyrikos gamintojo SOKOLOV produkcija, klasikiniais vestuviniais žiedais (pagamintais Lietuvoje), teikiamos visos juvelyro paslaugos.  

Adresu Maironio g. 15 rasite vintažinės juvelyrikos parduotuvę, laikrodininką-graverį. 

Aukso laužo supirkimo ar keitimo kainas rasite www.aukso-supirkimas.lt, kainos atnaujinamos kasdien. Aukso laužą superkame ir keičiame į naujus juvelyrinius dirbinius visais adresais. 

Žiedų dydžių lentelę rasite čiaUž internetinę prekybą, prekių siuntimą, pavedimus yra atsakinga Aistė Paknienė, kuri dirba pagal individualios veiklos pažymą Nr. 712023.

.

Susisiekime