Balto aukso žiedas su briliantais
Gedimino g. 2
Su deimantais balto aukso žiedas
Gedimino g. 2
Su briliantais balto aukso žiedas
Gedimino g. 2
Akcija!
Balto aukso žiedas su deimantais
Gedimino g. 2
Auksinis žiedas su 9 briliantais
Gedimino g. 2
Auksinis žiedas su deimantais
Gedimino g. 2
Balto aukso žiedas su briliantais
Gedimino g. 2

Auksiniai žiedai visiems. Pas mus rasite didelį pasirinkimą auksinių žiedų. Yra trys kategorijos: Moteriški auksiniai žiedai, vyriški auksiniai žiedai ir vestuviniai žiedai poroms.

Turime platų pasirinkimą sužadėtuvių žiedų. Sužadėtuvių žiedai gali būti su deimantais, briliantais, safyrais, smaragdais ar cirkonio akutėmis.

 Mūsų parduodami vestuviniai žiedai yra pagaminti Lietuvoje. Jie gaminami iš vientiso lydinio, ya kaltiniai, besiūliai (neturi virinimo siūlęs), dėl to jie mažiau braižosi ir yra suteikiama didinimo-mažinimo garantija. Vestuvinius žiedus galima rinktis iš 3,4,5,6mm pločio. Turime rausvo, gelsvo, balto natūralaus ir balto rodžiuoto 585 aukso. Vestuvinių žiedų kaina yra perskaišiuojama kasdien, atsižvelgiant į pasaulinę aukso kainą, todėl mes galime pasiūlyti geriausią vestuvinių žiedų kainą. Taip pat galimas jūsų turimo aukso laužo keitimas į vestuvinius žiedus.

 Kairėjė pusėje rasite filtrą kuris padės rasti žiedą pagal aukso spalvą. Visas prekes galima pirkti gyvai ar internetu. Žiedo aprašyme rasite visą informacija apie prekę: auksinio vestuvinio žiedo svorį, aukso prabą, plotį, adresą kurioje juvelyrinėje parduotuvėje yra vestuvinis žiedas. Galite pasinaudoti prekių rikiavimo funcija esančia ekrano viršuje, dešiniau, kuri padės visus vestuvinius žiedus surikiuoti norima tvarka.

Parduotuvių adresus ir darbo laiką rasite čia.

Visus perkamus juvelyrinius dirbinius nemokamai supakuosime į firmrnes dėžutes. Papildomai gausime nuolaidos kodą kuris galios visą laiką ir suteiks papildomą nuolaidą.

Siuntimas dovanų. Grąžinimo garantija 30 dienų. Visi juvelyriniai dirbiniai prabuoti Lietuvos prabavimo rumuose. Visi gaminiai su briliantais turi sertifikatus.

Klientų atsiliepimai apie Monodija-spauskite čia.