Privatumo politika

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mes naudojame šiuos slapukus:

  • PHPSESSID slapukas naudojamas jūsų naršymo sesijos unikaliam numeriui įsiminti. Tai reikalinga norint naršyti svetainėje prisijungus prie savo paskyros bei pildant savo pirkinių krepšelį.
  • _ga ir _gat yra Google Analytics slapukai, kurie naudojami analizuoti vartotojų apsilankymus mūsų svetainėje. Tai reikalinga norint gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Jeigu Jūs esate prisijungęs prie Google paskyros, Google gali žinoti, kad Jūs lankotės mūsų svetainėje. Mes negalime to kontroliuoti, tačiau nemanome kad tai galėtų Jums pakenkti.
  • EU_COOKIE_LAW_CONSENT yra naudojamas įsiminti Jūsų sutikimą dėl slapukų naudojimo.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.