Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Visų prekių pristatymas į LP EXPRESS terminalus NEMOKAMAS. Visas prekes galima įsigyti mūsų fizinėse parduotuvėse už internetinę kainą. Prekės aprašyme yra nurodytas parduotuvės adresas kur yra prekė. Siunčiame prekes pagal nurodytą adresą Lietuvoje per LP EXPRESS kurjerį, paslaugos kaina 7eur. Perkant už 300eur ir daugiau kurjeris pristatys prekes nemokamai. Į užsienį prekės siunčiamos registruotomis pirmenybinėmis siuntomis, paslaugos kaina 30eur, perkant virš 500eur siuntimas nemokamai. Visos siuntos automatiškai draudžiamos 500eur. Siunčiant per LPEXPRESS butinai reikalingas lietuviškas mobilaus telefono numeris.

NEMOKAMAI Siunčiame autobusu per KAUTRĄ, išsiunčiame per 2 dardo dienas. Atsiimant Kautros pristatytą siuntą būtina turėti asmans dokumentą arbą raštišką įgaliojimą.

APMOKĖJIMO BŪDAI:

  • Apmokėti už prekę pirkimo metu per PAYSERA mokėjimo platformą
  • Bankiniu pavedimu pagal gautą išankstinę faktūrą nurodant užsakymo numerį (faktūra automatiškai siunčama į elektroninį paštą darant pirkimą) 
  • LPEXPRES terminale. Paslaugos kaina 7eur, perkant virš 300 eurų, nemokamai
  • LPEXPRES kurjeriui. Paslaugos kaina 7eur, perkant virš 300 eurų, nemokamai (karantino metukurjeris grynųjų pinigų nepriima, tik kortelę)
     

Prekės išsiunčiamos per 2-4 darbo dienas, kai bus gautas apmokėjimas. Jei dėl tam tikrų priežasčių to padaryti nepavyku, nedelsiant jus informuosime. Kadangi visos prekės yra parduodamos fizinėse parduotuvėse, pardavėjas pasilieka teisę anuliuoti pirkimą ir gražinti pinigus, jei prekė buvo parduota fizinėje parduotuvėje tuo metu kai buvo daromi pinigų pervedimai.

Nepatikusią prekę galite grąžinti ar pakeisti per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos. Pinigai pilnai grąžinami (pervedami į pirkėjo nurodytą sąskaitą) pirkėjui per 14 dienų gavus grąžinamą prekę. Norint pakeisti ar grąžinti prekę, ji turi būti nesugadinta ir nenaudota. Jei ji bus dėvėta, pažeista originali pakuotė, nuplėštos etiketės ar sertifikatai, mes pasiliekame teisę atsisakyti priimti grąžinamą  prekę ar ją pakeisti. Jei prekė yra kokybiška, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas prekes reikia siusti per LP EXPRESS į Kauno Akropolio terminalą arba per LP EXPRESS kurjerį adresu Gedimino g. 2 Kaunas, Juvelyrikos Salonas Monodija. Siunčiant kitais būdais nėgalioja draudimas ir mes neprisiimame atsakomybės dingus prekei. Pinigai grąžinami tik gavus prekę ir ją apžiūrėjus. Pinigai išsiunčiami bankiniu pavedimu. Jei gavote brokuotą prekę susisiekite su mumis asmeniškai. Jei gaminys tikrai yra brokuotas, grąžinsime pinigus ar pakeisime prekę kita. Pinigų negrąžinsime jeigu matysime, kad gaminys yra pažeistas mechaniškai ar cheminėmis medžiagomis.

Labai rekomenduojame susikurti paskyrą mūsų sistemoje. Tai padarius matysite savo užsakymų istoriją, pirktas prekes, užsakymų būseną.

 

Klientų atsiliepimai apie Monodija-spauskite čia.