| ID | 23477 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas raudonas |
| Svoris | 66.27 g |
| Ilgis | 21 cm |
| Plotis | 1.9 cm |
| Metalo svoris | 53.66 g |
| Akutės | Spalvotos |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | Rytis Gulbinas |
| Adresas | Parduodama tik internetu |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

