| ID | 33195 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas raudonas |
| Dydis | 16.5 mm |
| Svoris | 2.99 g |
| Plotis | 0.5 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 410021 |
| Akutės | Briliantas: 14vnt. 0,40ct. RW+-RW,VVS-VS |
| Akutės | Briliantas: 1vnt. 0,47ct. RW+, SI |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

