| ID | 33542 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas geltonas |
| Svoris | 24.86 g |
| Ilgis | 16 cm |
| Plotis | 1.5 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 419575 |
| Akutės | Briliantas: 32vnt. 0,38ct, RW, VS |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

