| ID | 33196 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas geltonas |
| Svoris | 4.04 g |
| Ilgis | 45 cm |
| Plotis | 1.1 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 410028 |
| Akutės | Rubinas: 11vnt. 1,25ct. VS, H.F |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

