| ID | 33191 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas geltonas |
| Dydis | 16.5 mm |
| Svoris | 3.14 g |
| Plotis | 0.3 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 410026 |
| Akutės | Briliantas: 8vnt. 0,498ct. RW+-RW,VVS-VS-1SI1 |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

