| ID | 33538 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas geltonas |
| Dydis | 16.8 mm |
| Svoris | 2.75 g |
| Plotis | 0.4 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 419582 |
| Akutės | Briliantas: 1vnt. 0,1245ct. RW, VS |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

