| ID | 33529 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas raudonas |
| Svoris | 11.28 g |
| Ilgis | 18 cm |
| Plotis | 0.3 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 419574 |
| Akutės | Safyras: 58vnt. 8,12ct, Įvairiaspalviai , VVS-VS |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

