| ID | 33325 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas baltas |
| Svoris | 15.15 g |
| Ilgis | 20 cm |
| Plotis | 0.6 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 418314 |
| Akutės | Briliantas: 380vnt. 5,92ct, RW+W, SI-P2 |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

