| ID | 25128 |
|---|---|
| Gamintojas | Monodija |
| Praba | 585 Auksas geltonas |
| Svoris | 1.76 g |
| Ilgis | 15 cm |
| Plotis | 1 cm |
| Brangakmenių sertifikato Nr. | AB 319518 |
| Akutės | Briliantas: 16vnt. 0,24ct. RW+, VVS |
| Būklė | Naujas |
| Pardavėjas | UAB "Monodija" ir ko |
| Adresas | Gedimino g. 2, Kaunas |
Klauskite apie prekę
Parašykite mums ir mes su jumis susisieksime

